Vítejte. Svět byznysu Vás už očekává.

Představení

Delta Accelerator se momentálně zaměřuje na firmy a projekty s B2B produktem využitelným v průmyslu anebo medicíně, ale v budoucnosti pokryje všechny segmenty byznysu. Zejména se zaměřujeme na tyto oblasti:

Seed investice

Delta Ventures investuje do early-stage startupů a vytváří s nimi aktivní partnerství. Investice se pohybují od 50.000 € do 500.000 € a jsou určené na ověření zájmu trhu, založení právní entity, vybudování prototypu produktu, či získání prvních zákazníků. Podmínky investice, jako i forma spolupráce, se liší mezi projekty, kde každý z nich má svoje specifika.

Zaměření

Zaměřujeme se na projekty v B2B (business to business) segment, kde umíme výborně využít naši síť kontaktů po celé Evropě. V portfoliu převažují projekty zabývající se biotechnologiemi, ICT, vzděláváním, zdravotnictvím, službami a toto zaměření si chceme udržet.

Aktivní partnerství

Náš hlavní přínos do partnerství nejsou jen peníze, ale naše bussines know-how, naše síť kontaktů a partnerů a naše podpora ve všech oblastech podnikání. Pomůžeme Vám s uvedením produktu na trh, otevřeme dveře u potenciálních zákazníků a v případě úspěchu zabezpečíme další financování ve spolupráci s našimi partnery.

Popis spolupráce

Popis spolupráce
 • Úvodní setkání

  Investujeme do lidí, ne do nápadů, proto jsou pro nás osobní setkání klíčová. Kontaktovat nás můžete přes formulář níže, zastavit se u nás v kanceláři, nebo nás oslovit na některé z akcí, kterých se účastníme po celé Evropě.

 • Evaluace

  V případě našeho zájmu o projekt následuje proces evaluace. Analýza produktu odhalí slabá místa a případní zákazníci potvrdí svůj potenciál na trhu. Cílem je navázat partnerství pro testování produktu a rychlejší start prodeje po jeho dokončení.

 • Term sheet

  Po dokončení evaluace a vypracování potřebných dokumentů představíme naše podmínky v podobě term sheetu. Víme, že každý projekt má svá specifika, proto jsme otevřeni diskuzi o představených podmínkách.

 • Investice

  V okamžiku investice se stáváme Vaším partnerem a spolupracovníkem. Po celou dobu spolupráce budeme aktivním partnerem, budeme se zapojovat do vývoje projektu, strategického plánování, marketingu a nebo prodeje. Úzce spolupracujeme se všemi startopovými fondy, disponujeme vlastní sítí business-angelů.

 • Exit

  Naše investice jsou mířené na horizont 3 až 5 let. Naším cílem je startup připravit na velké financující kolo s mezinárodním investorem. Po dosažení značného růstu zůstáváme nebo odprodáváme náš podíl například vůči venture capital fondu nebo korporátu.

Popis spolupráce

Náš tým

Michael Broda

Investments director

Peter Koždoň

CFO

Petr Nečas

International development

Michal Vodrážka

Strategic project mentoring

Jozef Stískala

Senior analysts

Jana Karglová

PR & Marketing

Referenční akvizice

Akademie věd / Vyhledání investora
Alma / Investice
eSports.com/ Co-founding
BARD PHARMA/ Investice
FUNTASY SPORT/ Co-founding
Virtubio/ Investice

Máte zájem o nezávazný mentoring k projektu?

Delta Ventures založila a provozuje START IT UP!, Nadační fond, jako bezplatnou podporu rozvoje startupového prostředí.

Jste připraveni na spolupráci?

Vaše zpráva byla v pořádku odeslána.
E-mail musí být platný a zpráva musí být dlouhá aspoň 1 znak.

Novinky

10/2017 - Startup World Cup & Summit / BioTech Awards by Delta Ventures

17. října 2017 hostí pražská Lucerna středoevropské finále celosvětové soutěže Startup World Cup 2018. Delta Ventures zde vyhlašuje specifickou kategorii BioTech. Do této kategorie zařazujeme startupy, které se zaměřují na zdravotnictví, diagnostiku, mikrobiologii, molekulární biologii, software, výzkum a vývoj a zdravotnické vybavení.
Startupy spojené se sektorem BioTech tak mají na SWCS šanci získat výhry hned ve dvou kategoriích! Cena pro výherce této kategorie je věcný dar v podobě balíčku Apple (iPhone 7 a MacBook Apple) od organizátora Delta Ventures.
Účastníci BioTech Award se zároveň automaticky zapojují také do hlavní soutěže Startup World Cup, kde se hraje o cestu do Silicon Valley a investici ve výši 1,6 milionu dolarů.

Pro návštěvníky máme možnost uplatnění slevy na vstup ve výši 25%. Při koupi vstupenky použijte slevový kupón s kódem: DeltaCapital25, a sleva se automaticky načte.